İşletmeler için Fırsat Bu Fırsat

Fırsat bu Fırsat, kullanıcılar ile mekanları buluşturan bir alışveriş platformudur.

Fırsat bu Fırsat ile kullanıcılar, mekanlar hakkındaki birçok bilgiye ulaşabilir, mekanların hizmetlerinden indirimli bir şekilde faydalanabilirler. Fırsat Bu Fırsat üzerinde fırsat yayınlayan üye iş yerleri de, mekanlarına dair pek çok bilgiyi ücretsiz olarak Fırsat Bu Fırsat aracılığıyla milyonlara ulaştırmakla kalmayıp, bu sistemden önemli bir satış kanalı olarak da faydalanabilirler. Eğer siz de interneti bir satış kanalı olarak kullanmak istiyorsanız, Fırsat Bu Fırsat üye iş yeri olarak fırsatlarınızı milyonlarca kullanıcımıza ulaştırabilir, gelirlerinizi ve bilinirliliğinizi artırabilirsiniz.

Fırsat Bu Fırsat işletmeme ne sağlar?

Artan Marka Bilinirliği

Fırsat Bu Fırsat üyesi olarak işletmenizi 2 milyonu aşkın üyemize tanıtma imkanı bulmuş olursunuz. Arama motorlarında işletmenizi arayan insanlar Fırsat Bu Fırsat'taki profil sayfanızı bulur ve işletmenizin adresine, kullanıcılarımızın yazmış olduğu yorumlara ve sunmuş olduğunuz fırsatlara ulaşabilirler.

Daha Fazla Müşteri

"Siz en iyi bildiğiniz işi, müşterilerinize en iyi servisi sunmaya devam ederken, biz potansiyel müşterilerinizi ve 2 milyonu aşan ve artmaya devam eden Fırsat Bu Fırsat kullanıcılarını internet kanalı ile size ulaştırıyor olacağız."

Birçok ihtiyacını artık evinde internet başında gerçekleştiren insanlara neden siz de hizmetlerinizi ulaştıramayasınız ki? Fırsat Bu Fırsat'ta kampanya düzenleyerek, sizi belki de hiç bilmeyen binlerce kullanıcıya işletmenizi tanıtma fırsatı bulmuş olursunuz. Böylece yeni müşteriler kazanmış ve müşteri portföyünüzü genişletmiş olursunuz.

Daha Fazla Kazanç

Hem sizin, hem müşterilerinizin karlı çıkacağı kampanyalar düzenleyerek, karınızı artırabilirsiniz.

Hemen Başvurun!

*
Sorumlu kişinin ismini giriniz.
*
Sorumlu kişinin soyismini giriniz.
*
Sorumlu kişinin e-posta adresini giriniz.
*
Sorumlu kişinin telefon numarasını giriniz.
*
İşletmenizin tabela adı. Örnek : Zümrüt Fotoğrafçılık
*
*
İşletmenizin açık adresi.
Sunmak istediğiniz hizmet ya da ürünle ilgili detayları ya da bize iletmek istediğiniz başka bir şey varsa burada belirtebilirsiniz.
*
Resimde gördüğünüz karakterleri yukarıdaki kutuya girin.

Tüm sorularınız için bize info@firsatbufirsat.com adresinden ya da 0 (850) 333 03 23 nolu telefonumuzdan ulaşabilirsiniz.