İşletmeler İçin mekan.com!

Temelleri San Francisco'da, Silikon Vadisi'nde atılan ve bünyesinde 90 bin üye mekan bulunduran "Türkiye'nin En Büyük Mekan Platformu" mekan.com, üyelerine restoranlardan otellere, spalardan güzellik salonlarına varan birçok mekan hakkında bilgi vermesinin yanı sıra rezervasyon ve organizasyon teklifi gibi olanaklar sağlıyor. Aslanoba Capital'den aldığı 1.5 milyon dolarlık yatırım ve Foursquare Türkiye ortaklığı sayesinde Türkiye'de ciddi bir yer edinen mekan.com, haftalık olarak üyelerine gönderdiği sosyal içeriklerden oluşan bülteni, mekan listeleri, kurduğu Kahve Kulübü, Kitap Kulübü, Güzellik Kulübü ve Yemek Kulübü gibi kulüpler ile işletmelere ve markalara alternatif tanıtım / iletişim kanalları sunuyor.

mekan.com Tanıtım Paketi İşletmenize Neler Sağlar?

Sunduğu Tüm Hizmetler İle Bilinirliğinizi Arttırır

mekan.com tanıtım paketi ile işletmeniz 2 milyonu aşkın üyeye site üzerinden ulaştığı gibi haftalık olarak 300 bin üyeye gönderilen bülten yoluyla da binlerce üyeye ulaşır. Hakkınızda yazılan detaylı yazı, işletmenizin eklendiği listeler, işletme profilinin güncellenmesi, menü ve fotoğrafların eklenmesi aynı zamanda Foursquare.com güncellemeleri ile işletmenizin bilinirliği artar.

mekan.com ve Foursquare.com Profil Sayfalarınızı Güncel Tutun

mekan.com işletme paneli içerisine yükleyeceğiniz iletişim bilgileri, işletme adresi, menü ve menü güncellemeleri gibi işletmenize özgü bilgiler mekan.com'daki profilinizde güncellendiği gibi aynı anda otomatik olarak Foursquare üzerinde de güncellenir.

İşletmeniz Hakkında Yazılacak Yazı

Aynı sektörde hizmet veren işletmelerin bile birbirinden farkları bulunuyor. Kendinizi öne çıkarmak için yaptığınız farklılar ise insanlar size gelmeden gün yüzüne çıkma fırsatı bulamıyor. Emeklerinizin boşa gitmemesi için sizlerden işletmenize dair tüm detayları alıyoruz ve işletme görüntüleriniz ile bir araya getirerek detaylı bir tanıtım yazısı yazıyoruz. Tanıtım yazınız yayınlandığı gün mekan.com ana sayfamızda yer alır ve haftalık bülten ile 300.000 kişiye ulaşır. Ayrıca tanıtım yazınızı mekan.com'daki profilinizde sabit olarak kalır ve her daim sayfanızı ziyaret eden potansiyel müşterilerinize görünür.

Bülten ile Aktif 300.000 Kişiye Ulaşma Fırsatı

Yeni nesil pazarlama yöntemlerinden biri olan e-mail pazarlama ile yemeye, içmeye ve keşfetmeye meraklı kişilere özel olarak gönderilen bültende yer alın! Hakkınızda, detaylı şekilde kaleme alarak yazacağımız ve mekanınızın görsellerinin de bulunduğu tanıtım yazınızı haftalık olarak 300.000 kişiye gönderilen bülten ile işletmeniz daha çok müşteriye ulaşır.

Listeler İçerisinde Yer Alabilirsiniz

mekan.com sayfasında yer alan listelerin içerisinde size en uygun kategorileri seçiyor ve sizleri bu listelere dahil ediyoruz. Örneğin ‘İstanbul’un En iyi Dönercileri’ listesinde yer alırken işletmeniz hangi semtte bulunuyorsa, örneğin ‘Beşiktaş’ta Bulunan Dönerciler’ listemizde de yer alarak hem iyi hem de dilediği semtte dönerci arayan kişilere aynı anda hitap etmenizi sağlıyoruz. Eğer işletmeniz bir otelse "İstanbul’da Bulunan Oteller" listesi içerisinde yer alırken işletmeniz hangi semtte yer alıyorsa " Beşiktaş'ta Bulunan Butik Oteller" listemize sizi dahil ediyoruz.

Sosyal Medya Paylaşımı

Sosyal Medyanın gücü tartışılmaz. mekan.com Instagram ve Facebook sayfalarımızda bulunan binlerce takipçimize ulaşmanızı sağlıyoruz.

Hemen Başvurun!

*
Sorumlu kişinin ismini giriniz.
*
Sorumlu kişinin soyismini giriniz.
*
Sorumlu kişinin e-posta adresini giriniz.
*
Sorumlu kişinin telefon numarasını giriniz.
*
İşletmenizin tabela adı. Örnek : Zümrüt Fotoğrafçılık
*
*
İşletmenizin açık adresi.
Sunmak istediğiniz hizmet ya da ürünle ilgili detayları ya da bize iletmek istediğiniz başka bir şey varsa burada belirtebilirsiniz.
*
Resimde gördüğünüz karakterleri yukarıdaki kutuya girin.

Tüm sorularınız için bize info@mekan.com adresinden ya da 0 (850) 333 46 56 nolu telefonumuzdan ulaşabilirsiniz.